Architektura v podání Pavla Kozdase

Za více jak 10 let objevování zajímavých míst pomocí fotoaparátu mě nejvíce zaujala moderní architektura, která mi nabízí nepřeberné množství kreativních úhlů a tvarů které ve spoustě nádherných budov vidím, a snažím se je představit divákovi z mého jiného snad podle ohlasů zajímavého pohledu.Pavel Kozdas

Mým velkým pomocníkem se stali objektivy Zeiss , díky možnostem jejich rozmanitosti a ostrosti se mi otevřel nový svět zobrazení mých fotografii v té nejvyšší kvalitě.

Ambasadorem značky Zeiss pro Českou Republiku jsem se stal v roce 2015, od okamžiku vyzkoušení si celé řady těchto výtečných objektivů nemám důvod měnit. Reálné podání barev nekompromisní obraz a ostrost, posunuly mou tvorbu zase o kus výše.

Nejoblíbenějším se mi stal Zeiss 15mm f/2.8 Distagon T* ZE jehož precizní stavba a reálně zobrazení mnou focených objektů, přesně vyhovuje mým představám o výstupu z takto širokého objektivu který se dokonale hodí pro mou práci která je ale díky němu pro mě spíše zábavou.

Momentálně se zabývám především fotografickými workshopy, které napomáhají fotografům nalézt cestu k výtečné technice značky Zeiss a také jim otevřít jiné obzory a pohled na fotografii moderní architektury, která skrývá takové možnosti zobrazení o kterých fotograf neměl ani ponětí.

Mé fotografie naleznete například na fcb Pavel Kozdas Photography

Pavel Kozdas - fotogalerie: